X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń CARDIF

Cardif jest obecny w Polsce od 1997 roku.
 
Towarzystwo jest ekspertem specjalizującym się w rozwiązaniach bancassurance.
Ponadto oferuje szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych.
 
W trosce o jak najlepsze zaspokojenie potrzeb Klientów systematycznie wzbogacają ofertę o nowe produkty, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Klientów oraz rozwijając zakres ubezpieczeniowej ochrony.

Cardif w Polsce w datach:

  • 1997
rozpoczęcie działalności na polskim rynku
  •  1998
powstanie Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A., oferującego grupowe ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia dla kredytobiorców
  •  1999  
BNP Paribas Assurance wraz z Pocztą Polską zakładają Otwarty Fundusz Emerytalny Pocztylion
  •  2000  
BNP Cardif wprowadza do oferty ubezpieczenia indywidualne pod marką Pocztylion Życie
  •  2000  
założenie spółki dystrybucyjnej PAUF
  •  2001  
powstanie Cardif ARD S.A Oddziału w Polsce,  tworzącego ofertę ubezpieczeń bancassurance
  

Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.